Renginiai

Renginiai

Muziejų naktis 2019

Šiemet nesusitinkame Muziejų naktyje. Nuotraukos primena prieš metus vykusią Muziejų naktį. Susitikome globėjai, vadovai, darbuotojai su Fotografijų albumo autoriumi Vaidotu Žuku, ikonų tapytoju Borisu Jokūbausku, su sakralinę muziką puoselėjančiomis Inesa Semėnaite Rutkauskiene (sopranas) ir Laura Povilaityte-Dranseikiene (mecosopranas) ir muziejų mylinčiais lankytojais.

Brangiausias mūsų turtas šalia eksponatų esate Jūs, muziejų lankantys ir mylintys žmonės! Jūsų šiltą dėmesį, sklindančią meilę, suprantančią tylą ir susikaupimą jaučiame muziejų renginiuose ir vakaruose. Tai suteikia mums jėgų, vilties, tikėjimo ir pasitikėjimo muziejaus reikalingumu, tai sutvirtina mumyse įsitikinimą, kad muziejus negali egzistuoti be lankytojo, o lankytojas - be muziejaus.

Galbūt Muziejų diena ir yra skirta ištarti tokį žodį, parodyti meilę ir dėmesį vieni kitiems. Ačiū jums už palaikymą, už domėjimasi, už jausmą, kuris mus padaro bendruomene!

Kiti neseniai vykę renginiai muziejuje
  • Filmas "Birštono sakralinis muziejus".
  • Lietuvos katalikų bažnyčios metrikinių dokumentų skaitmeninimo rezultatų Kaišiadorių vyskupijoje viešas pristatymas. Daugiau informacijos skaitytkite čia.
  • Susitikimas su nuostabiu žmogumi kunigu misionieriumi Antanu Saulaičiu SJ. Akimirkos išliko čia.

 

 

 

Galerija