Parodos

Parodos

Tapybos paroda PRISILIETIMAI KELYJE

Lauros STEPONAVIČIŪTĖS tapybos paroda PRISILIETIMAI KELYJE 2018 05 04 – 06 03
Šioje retrospektyvinėje parodoje autorė pristato 35 darbus, sukurtus dviejų dešimtmečių bėgyje.
Autorė gimė 1975 m. Kaune. Studijavo VDA ir baigė 2000 m. menų fakultetą. Dalyvauti parodose pradėjo studijų metais. Kauno miesto grupinėse parodose dalyvauja jau 15 metų. Yra Katalikų dailininkų religinio meno parodos “Gloria Deo” dalyvė Birštono sakraliniame muziejuje. Laura Steponavičiūtė yra surengusi per dešimt personalinių parodų.

Dievo prisilietimai Gyvenimo kelyje vyksta nuolat.


Džojos Barysaitės fotografijos paroda "Adamkai"

Birštono sakraliniame muziejuje eksponuojama fotografijų paroda „ADAMKAI“.

Du mieli, jautrūs ir elegantiški žmonės ranka rankon jau 65-erius metus eina per gyvenimą. Tai sušildo ir įkvepia.

Alma ir Valdas Adamkai. Daugiau nei dešimtmetį turėjau garbės ir laimės būti šalia ir fotografuoti. Ir dirbant, ir keliaujant, ir poilsio akimirką. Tai nepakartojama patirtis, kuria ir noriu su Jumis pasidalinti.

Džoja Barysaitė

Velykinių margučių paroda

Parodoje rodomi trys šimtai skutinėti (110), karštu vašku marginti (88) ir šiuolaikiniai tuščiaviduriai grąžtu "dekoruoti" (8) ir autorine technika plastiku dekoruoti (91) kiaušiniai, sukurti Lietuvos tautodailininkų ir iš Birštono sakralinio muziejaus rinkinių. 

Parodos dalyviai: Vitenė Repšienė, Angelė Rauktienė, Genė Bučiūnienė, Inga Samoškienė, Rita Juodavalkytė, Dana Karalienė, Audronė Lampickienė, Kostas Paulauskas, Anelė Danulevičienė ir kiti.

Galerija